Dirigent gevraagd

Forums: 

Harmonie Onderling Genoegen uit Etten is op zoek naar een dirigent. Het harmonieorkest telt ca. 38 muzikanten en functioneert op het niveau van de 4e divisie. De muzikanten zijn van alle leeftijden en van verschillend niveau. De vaste repetitieavond is op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur. Meerdere keren per jaar verzorgen wij optredens variërend van concerten, kermisdienst tot festivals. Onze leerlingen beginnen met muziek-maak-je-zelf en worden vervolgens opgeleid door gediplomeerde docenten.

Van de dirigent wordt het volgende verwacht:
- goed omgaan met verschillende leeftijden en muzikale niveaus, waarbij plezier en prestatie als een prettige balans moeten voelen. Onderhoud contact met de leden en weet daardoor wat er leeft binnen de vereniging;
inspirerend, initiatiefrijk en in staat om de harmonie een eigentijds (vernieuwend) imago te geven tijdens optredens;
- betrokkenheid met de vereniging als geheel en bereid om ook in breder opzicht een bijdrage te leveren (jeugdbeleid, ontwikkeling vereniging e.d.). Affiniteit met jeugd en het helpen met werven van nieuwe (jeugd)leden is een pre;
- conservatoriumopleiding HAFA-directie, studerend hiervoor of vergelijkbaar niveau;
- sturing geven aan de muziekcommissie met het doel om, zowel voor pu-bliek als muzikant, een verfrissend en uitdagend repertoire uit te voeren;
- goede samenwerking met bestuur binnen de vereniging;
- intentie om zich voor langere tijd (meerdere jaren) aan de vereniging te binden.

Past u in het bovenstaande profiel en ziet u uitdaging om leiding te geven
aan onze vereniging, solliciteer dan vóór 17 december 2016 naar deze
functie bij ons harmonieorkest.

Selectieprocedure:
selectie ingekomen sollicitaties week 51;
sollicitatiegesprekken in week 52 van 2016 en week 1 van 2017;
proefdirecties medio januari/ begin februari 2017.

U kunt uw sollicitatie inclusief C.V. sturen naar info@hog-etten.nl.
Voor meer informatie kunt contact opnemen met onze voorzitter
Mirjam Blok via voorzitter@hog-etten.nl of 06-20715000.

members area